Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Молодик із Норт-Бея заплатить штраф за вечірку

Автор:

|

Жовтень 31, 2020

|

Рубрика:

Молодик із Норт-Бея заплатить штраф за вечірку

Поліція Онтаріо повідомила, що одного 18-річного парубка звинуватили й оштрафували на 880 CAD відповідно до Закону про відновлення економіки Онтаріо (ROA), який забороняє збиратися разом групам понад десять осіб у приміщенні і понад 25 — просто неба.
Правоохоронці з Норт-Бея розповіли, що близько 24 жовтня о 23.50 їм повідомили про «велике зібрання» в одному з будинків в Іст-Ферріс. Прибувши за цією адресою, поліціянти виявили близько 40-50 молодиків у віці до 20 років в приміщенні, що було явним порушенням надзвичайних розпоряджень провінції.
За словами правоохоронців, більшість гостей втекла, але 18-річний господаря будинку, чиє ім’я поліція не називає, оштрафували Тепер у нього є можливість заплатити штраф або, як і будь-який штраф за порушення правил дорожнього руху, оскаржити його в провінційному суді.
Хоча 880 доларів — це, звісно, чимала сума для 18-річного хлопця, але він іще відбувся щасливо з точки зору тяжкості покарання. Відповідно до чинного провінційного законодавства, організатори «неконтрольованих приватних соціальних зборів», число учасників якої перевищує допустиму, можуть оштрафувати на суму до 10 тис. CAD.
Його друзі також легко відбулися. «Він був єдиним, кому висунули звинувачення, — повідомив констебль Мішель Куломб. — Поліція продовжує забезпечувати дотримання провінційних і федеральних законів, а також контролювати виконання ROA, нагадуючи громадянам, що дотримуватися ROA — колективна відповідальність усіх жителів Онтаріо, щоб обмежити поширення Covid-19».
Як повідомляв «Міст», вечірка в норвезькому бункері закінчилася отруєнням газом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply