Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Між Києвом і Тбілісі виникла суперечка через Саакашвілі

Автор:

|

Грудень 22, 2022

|

Рубрика:

Між Києвом і Тбілісі виникла суперечка через Саакашвілі
Михайло Саакашвілі

Володимир Зеленський закликав владу Грузії перевести Михайла Саакашвілі, який є громадянином України, на лікування до закордонної клініки. Адже в його крові виявили важкі метали, погіршився стан здоров’я, що може бути пов’язане з отруєнням.
У відповідь Мамука Мдинарадзе, керівник панівної партії «Грузинська мрія» заявив, що відправка Саакашвілі до Грузії була спецоперацією з метою втягування країни у війну та розколу в Грузії.
У Міністерстві закордонних справ (МЗС) України висловили розчарування тим, що грузинська влада спекулює на темі російсько-української війни, і відновили заклик надати Дмитру Лубинцю, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, доступ до бранця.
Олег Ніколенко, речник українського МЗС, зазначив, що окремі грузинські політики вдаються до різних інсинуацій, щоб зняти відповідальність за брутальні порушення прав людини в Грузії. «Україна ніколи не втручалася і не планує втручатися у внутрішні справи Грузії. Але ми глибоко розчаровані, що грузинська влада спекулює на темі війни в Україні, щоб досягти своїх вузьких внутрішньополітичних цілей, — заявив він. — Закликаємо забезпечити українського громадянина належною медичною допомогою, а також задовольнити клопотання про відтермінування його покарання для переведення до однієї з українських, західноєвропейських чи американських клінік задля подальшого лікування».
Як повідомляв «Міст», у Саакашвілі виявили серйозне захворювання мозку.

About Author

Meest-Online