Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Містечку індіанців у Канаді відімкнули воду

Автор:

|

Жовтень 25, 2020

|

Рубрика:

Містечку індіанців у Канаді відімкнули воду
Кріс Муніас

Нескантазі не звикати до неприємностей з водою. Індіанський містечко, розташований за 400 км на північ від Тандер-Бея, вже майже 26 років живе з рекомендацією кип’ятити воду. А тепер у них зовсім скінчилася вода. Після того, як на очисній станції на поверхні води виявили якусь маслянисту субстанцію, подачу води в резервацію відключили повністю доти, доки не прийдуть результати аналізу.
«Мені сказали, що це може зайняти до 10 днів, поки прийдуть результати, — заявив Кріс Муніас, вождь Нескантаґи. — А що нам робити весь цей час? Чекати? Вимагати, щоб нас в терміновому порядку евакуювали? Це принизливо для нас. Вода — одне з основних прав людини. Чому у нас її немає? Невже нам доведеться прожити так ще 25 років?»
У Нескантазі проживає близько 300 людей, й всі вони тепер змушені обходитися без водопостачання. Поки немає результатів, жителям доведеться задовольнятися бутильованої водою або евакуюватися. Після майже 26 років, затьмарених постійною необхідністю кип’ятити воду, Муніас нічого не хоче так сильно для свого маленького містечка, як нарешті отримати можливість жити в нормальних умовах.
Як повідомляв «Міст», частину штату Оклагома оголосили власністю корінного населення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply