Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Мільйонер пішов із сім’ї задля біженки з України

Автор:

|

Вересень 17, 2022

|

Рубрика:

Мільйонер пішов із сім’ї задля біженки з України
Марія Полончук і Хокон Оверлі

Британський мільйонер Хокон Оверлі, колишній керівник кредитної фірми Wonga, закохався у 39-річну українку Марію Полончук, яка переїхала до Великої Британії через війну в Україні й оселилася в його особняку.
52-ріний чоловік покинув свою 46-річну дружину та дітей шкільного віку, а також розкішний особняк у Сарреї за 3,5 млн USD, щоб жити з новим коханням. Раніше він лобіював британський уряд, щоб допомогти перевезти біженців із України до Об’єднаного Королівства.
Хокон Оверлі — уродженець Норвегії, який вивчав математику в Університеті Осло, а також має ступінь економіки в Університеті Дарему. Він заробив свої гроші в перші роки буму доткомів, заснувавши 1997 року віртуального біржового маклера Self Trade. 2000-го компанію продали за більш ніж 1 млрд USD. Також багатій працював у JP Morgan та інвестиційним банкіром у ING Barings. А через роки після роботи у Wonga став співзасновником Dawn Capital, що позиціонує себе як найбільший у Європі спеціалізований інвестор у галузі програмного забезпечення для бізнесу.
Як повідомляв «Міст», в Ірландії побили українських підлітків-біженців.

About Author

Meest-Online