Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Меркель присудили премію ООН за відкритість ФРН для біженців

Автор:

|

Жовтень 06, 2022

|

Рубрика:

Меркель присудили премію ООН за відкритість ФРН для біженців

Анґела Меркель

Анґела Меркель, колишня канцлерка Федеративної Республіки Німеччина (ФРН), стала лавреаткою премії Нансена, яку вручає Аґенція організації Об’єднаних Націй (ООН) у справах біженців, за лідерство, мужність та співчуття, проявлені нею у питанні прийому біженців на посаді глави федерального уряду.
В організації нагадали, що 2015-го та 2016 року, у розпал міґраційної кризи, викликаної війною в Сирії, під керівництвом п. Меркель ФРН прийняла більше 1,2 млн біженців і прохачів притулку. «Вона продемонструвала, чого можна досягти, коли політики беруть правильний дієвий курс і працюють для пошуку вирішення глобальних викликів, замість того, щоб просто перекладати відповідальність на інших, — заявив Філіппо Ґранді, Верховний комісар ООН у справах біженців. — Допомагаючи більш ніж мільйону біженців вижити та відновитися, п. Меркель виявила велику моральну і політичну мужність. Це було справжнє лідерство, звернене до людства, яке твердо протистоїть тим, хто проповідував страх і дискримінацію».
Премію Нансена, яку присуджують щороку, було засновано 1954-еп на честь Фритьофа Нанесена, першого Верховного комісара ООН у справах біженців, норвезького дослідника Арктики та гуманіста, за визначну роботу на користь біженців. Анґела Меркель отримає свою нагороду та грошовий приз 150 тис. USD на врочистій церемонії в Женеві (Швейцарія) 10 жовтня.
Як повідомляв «Міст», Анґела Меркель попрощалася з Україною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply