Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Мер Лісабона передав РФ імена учасників акції на підтримку Навального

Автор:

|

Червень 13, 2021

|

Рубрика:

Мер Лісабона передав РФ імена учасників акції на підтримку Навального
Фернандо Медіна

Марселу Ребелу ді Соуза, президент Португалії, вибачився за те, що російській владі передали персональні дані організаторів і учасників акції протесту на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального. Акція відбулася 23 січня ц. р. Дані російському посольству та російському міністерству закордонних справ передала мерія португальської столиці.
Організаторами мітинґу стали троє людей із подвійним громадянством — російським і португальським. Один із них, Павло Єлізаров, заявив, що ці дані, до яких входили номери документів, адреси та номери телефонів, відправили на електронну пошту мерії Лісабона. У відповіді з Міністерства охорони здоров’я країни з рекомендаціями у зв’язку з пандемією коронавірусу був долучений PDF-файл із тими особистими даними, які вони відправляли. Лист з цим файлом мерія відправила на адреси посольства Російської Федерації (РФ) у Португалії і в Міністерства закордонних справ РФ.
Президент Португалії назвав це «сумною помилкою». Він вказав, що такі дії «не відповідають основному принципу поваги до людей та їхніх прав, як португальців, так і іноземців, котрі перебувають у Португалії, або живуть у ній». А депутати зажадали негайної відставки Фернандо Медіна, мера Лісабона.
Як повідомляв «Міст», російський суд визнав Фонд боротьби з корупцією та штаби Навального екстремістськими.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply