Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Мер Антверпена хоче віддати Фландрію Нідерландам

Автор:

|

Липень 24, 2021

|

Рубрика:

Мер Антверпена хоче віддати Фландрію Нідерландам
Барт де Вевер

Барт де Вевер, мер бельгійського міста Антверпен, вважає, що реґіон Фландрія необхідно приєднати до сусідніх Нідерландів. «Я ніколи не відмовлявся від цієї мрії: щоб усі, хто розмовляє голландською мовою, знову жили разом у південних і північних Нідерландах. Це моя особиста точка зору, і громадськість ще не готова до неї. Але те, що сьогодні немислимо, завтра може бути реальністю», — зазначив він.
Політик пояснив, що об’єднання сприяло б створенню однієї з найсильніших економік у світі, а порти Антверпена та Роттердама могли б стати воротами північно-західної європейської економіки. Барт де Вевер є членом партії «Новий фламандський альянс» (N-VA), яка виступає за надання Фландрії автономії, а пізніше і за здобуття незалежності. Фламандський реґіон займає більше 40 % території Бельгії і містить п’ять північних провінцій.
Фландрія — економічно розвинена північна частина країни, де розмовляють голландською мовою. Фламандські партії вимагають для реґіону більшої свободи та вважають цілком імовірним відновлення конфедерації Нідерландів на історичній території сімнадцяти провінцій, які 1585 року розділилися на Південні Нідерланди (Бельгія і Люксембург) і Сім сполучених провінцій (Нідерланди).
Як повідомляв «Міст», уряд Нідерландів пішов у відставку через скандал із допомогою на дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply