Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Медіа повідомили про смерть Кім Чен Ина

Автор:

|

Квітень 26, 2020

|

Рубрика:

Медіа повідомили про смерть Кім Чен Ина
Кім Чен Ин

Уряд Китайської Народної Республіки (КНР) відправив до Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) групу медиків, щоб вони стежили за його здоров’ям Кім Чен Ина, лідера країни. Про це повідомляє інформаційної аґенції Reuters. За їхніми даними видання, делегацію китайських медиків очолив високопоставлений співробітник міжнародного відділу Центрального комітету Комуністичної партії Китаю.
Журналісти зазначають, що цей факт може підтверджувати, що після операцій на серці Кім Чен Ин почувається гірше.
Державні засоби масової інформації КНДР востаннє повідомляли про місце перебування Кіма, коли він головував на засіданні 11 квітня ц. р. Однак не повідомляли, що він був присутній на заході з нагоди дня народження його діда Кім Ір Сена 15 квітня, що є важливою подією для лідера КНДР. Інформаційна аґенція припускає, що це може також свідчити про те, що справжню інформацію про його стан здоров’я приховують.
Своєю чергою, видання New York Post написало навіть про можливу смерть північнокорейського лідера. У своєму матеріалі журналісти посилаються на заступника директора гонконгського супутникового телебачення HKSTV, яка повідомила, що Кім Чен Ин уже мертвий. Про смерть лідера КНДР повідомив і телевізійний канал Fox News, посилаючись на японськt видання Shukan Gendai, який написав про погіршення стану Кіма з посиланням на хірурга, котрий його оперував. Пізніше Shukan Gendai повідомила, що вождь «перетворився на овоч», і китайські медики, котрі його оглянули, вже нічим не змогли зарадити.
Натомість Алехандро Као де Бенос, глава Корейської асоціації дружби, заявив аґенції Bloomberg, що інформація про смерть лідера КНДР не відповідає дійсності, заявив, дипломат. За його словами, чутки про смерть «нашого маршала є помилковими та зловмисними».
Раніше «Міст» повідомляв, що після операції Кім Чен Ин опинився у небезпеці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply