Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

МАГАТЕ вимагає від РФ припинити окупацію ядерних об’єктів

Автор:

|

Грудень 04, 2022

|

Рубрика:

МАГАТЕ вимагає від РФ припинити окупацію ядерних об’єктів
Інспектори МАГАТЕ вислуховують російську брехню

Рада керуючих Міжнародної аґенції з атомної енергії (МАГАТЕ), що складається з 35 країн, ухвалила третю резолюцію від початку повномасштабної війни в Україні, в якій закликала Москву припинити всі дії на українських ядерних об’єктах.
За нову резолюцію проголосували 24 держави, сім країн (Кенія, Намібія, Індія, Пакистан, Саудівська Аравія, Південна Африка та В’єтнам) утрималися. Проти резолюції проголосували всього дві держави — РФ і Китай. Ще дві країни не були присутніми під час голосування. «Рада висловлює серйозне занепокоєння тим, що Російська Федерація не прислухалася до закликів Ради негайно припинити всі дії проти та на ядерних об’єктах в Україні, і просить Російську Федерацію зробити це негайно», — йдеться у документі.
У Кремлі відреагували на ці вимоги. Позицію РФ із цього питання озвучив Дмитро Пєсков, прессекретар російського президента. «Ми продовжимо наше спілкування з МАГАТЕ», — заявив він, але не уточнив, чи готова Москва виконати заклики припинити окупацію ядерних об’єктів України.
Як повідомляв «Міст», МАГАТЕ осоромилася.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply