Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Лукашенко усуває суперників на президентських виборах

Автор:

|

Червень 22, 2020

|

Рубрика:

Лукашенко усуває суперників на президентських виборах
Віктор Бабарико

Віктору Бабарико, кандидату на посаду президента Білорусі, висунули кримінальне обвинувачення. Про це повідомив Дмитро Лаєвський, один зі захисників політика. «Статтю, за якою його обвинувачують, не можу назвати в рамках підписки про нерозголошення матеріалів справи», — сказав правник.
Він також наголосив, що «Віктор Дмитрович категорично не згоден із пред’явленим звинуваченням» і «захист наполягає на його повній невинуватості». За словами адвоката, його підзахисний «живий і здоровий». Він також повідомив, що відповідно до законодавства, захист затримання п. Бабарико оскаржив.
Обвинувачення висунули й Едуарду Бабариці, сину претендента на посаду президента Білорусі. «Обом обрали запобіжний захід у вигляді взяття під варту», — повідомили у виборчому штабі кандидата в президенти й оголосили, що оскаржать постанову про обрання запобіжного заходу.
Водночас у Білорусі перейняли методи американської поліції. Там жорстко затримали одного з учасників акції протесту, застосувавши прийом удушення. На щастя, не на смерть. Інцидент стався в м. Ганцевичі Брестської області. Там затримали щонайменше десятьох місцевих жителів, а також двох журналістів.
Як повідомляв «Міст», ушосте на посаду президента Білорусі балотується Олександр Лукашенко, теперішній керівник держави.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply