Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Лукашенко кличе на парад до Мінська глав інших держав

Автор:

|

Травень 06, 2020

|

Рубрика:

Лукашенко кличе на парад до Мінська глав інших держав
Олександр Лукашенко

Олександр Лукашенко, президент Білорусі, планує надіслати керівникам інших держав колишнього СРСР запрошення на військовий парад, який хоче провести 9 травня, всупереч рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). «Правильно було б зібратися в Мінську. Це республіка, яка була стерта з лиця землі, яка першою прийняла удар. Це найбільш постраждала республіка — живий пам’ятник війні», — заявив він.
Раніше білоруський лідер заявляв про свій намір провести в столиці Білорусі військовий парад на честь 75-річчя Перемоги. За словами Батира Бердикличова, офіційного представника ВООЗ у Білорусі, особливе занепокоєння викликає можлива участь в параді літніх людей, серед яких відзначається важкий перебіг захворювання та високий рівень смертності від Covid-19. Натомість Лукашенко вважає, що масові заходи на честь Дня Перемоги і військовий парад не погіршать епідеміологічну ситуацію в країні.
Темпи поширення коронавірусу в Білорусі зараз чи не найвищі в Європі. Станом на 6 травня там зафіксували 18 350 випадків зараження Covid-19, одужали 3 771, а померли 107. Карантин у Білорусі не запроваджували.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply