Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Лідери G7 домовилися про відновлення економіки

Автор:

|

Квітень 17, 2020

|

Рубрика:

Лідери G7 домовилися про відновлення економіки

Лідери держав «Великої сімки» домовилися про відновлення на тлі пандемії економічної активності. Відповідну заяву опублікував Білий дім. Глави країн G7 домовилися скоординувати відновлення своєї економіки після пандемії та забезпечити «надійні ланцюжки постачання» в майбутньому.
Сполучені Штати, Велика Британія, Канада, Франція, Німеччина, Італія й Японія прагнуть покласти край економічній скутості, викликаній спробами зупинити поширення коронавірусу. «Лідери G7 поставили перед своїми міністрами завдання працювати разом, щоб підготувати всі країни G7 до безпечного відновлення і на ґрунті, що дозволить країнам G7 відновити економічне зростання зі стійкішими системами охорони здоров’я», — йдеться в повідомленні американської адміністрації.
Також лідери G7 прихильні до прийняття всіх необхідних заходів для забезпечення сильних і скоординованих глобальних заходів у відповідь на кризу в галузі охорони здоров’я та пов’язаним із нею гуманітарним і економічним лихом, щоб розпочати сильне та стійке відновлення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply