Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Лавров звинуватив перекладачку Сіярто у крадіжці

Автор:

|

Лютий 10, 2021

|

Рубрика:

Лавров звинуватив перекладачку Сіярто у крадіжці
Сергій Лавров

Сергій Лавров, міністр закордонних справ Російської Федерації (РФ) назвав злодіями членів делегації угорського міністра Петера Сіярто після того, як його перекладачка взяла авторучку для нотування заяв урядовців. Відео, яке зафіксувало цю заяву, розмістили у Facebook, та довгий час воно лишалося непоміченим, оскільки п. Лавров сказав це російською, й угорська авдиторія його не зрозуміла.
Інцидент стався під час трансляції протокольної частини зустрічі міністрів, в рамках візиту п. Сіярто до Москви. Угорська делегація зайшла до зали та зайняла місця за столом перемовин; поруч із керівником угорського зовнішньополітичного відомства сіла його перекладачка, взяла зі столу авторучку і відхилилася від столу, щоби відкласти торбу, що була у неї в руках.
Втім, Лавров, не зауваживши, що його мікрофон уже увімкнений, негучно зронив: «(Починають) ручки відразу красти». На відео видно, що тлумачка цією авторучкою нотує слова російського міністра, щоб перекладати їх угорською.
Втім, ці слова так не були перекладені, й угорські медіа звернули увагу на цей інцидент лише через понад тиждень. У Міністерстві закордонних справ Угорщини, запевнили, що жодної крадіжки не було, а міністр Лавров, зважаючи, на надзвичайно дружні особисті стосунки з п. Сіярто пожартував. У Будапешті не вважають, що це має змінити їхнє ставлення до РФ.
Як повідомляв «Міст», Сіярто до Києва приїхав, побачив, але не переміг.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply