Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Криваві зіткнення між прикордонниками Індії та КНР

Автор:

|

Червень 17, 2020

|

Рубрика:

Криваві зіткнення між прикордонниками Індії та КНР
На китайсько-індійському кордоні

На китайсько-індійському кордоні відбулися зіткнення між прикордонниками Китайської Народної Республіки (КНР) та Індії, в результаті чого загинули 20 індусів. «Упродовж кількох годин, аж до півночі, між двома сторонами відбувалися запеклі зіткнення, як зброю використовувалися камені та залізні прути, хоча пострілів не було», — повідомили індійські військові.
Спершу вони повідомили, що китайські військові вбили двох індійських солдатів і офіцера. Проте пізніше в Збройних силах Індії повідомили, що ще 17 військових «отримали серйозні поранення при виконанні службових обов’язків на лінії зіткнення, а також зазнали впливу низьких температур у високогірній місцевості та загинули від отриманих ран».
Китайські офіційні особи повідомили, що також убили десятки солдатів КНР. Минулого разу в прикордонному районі смертельні конфлікти сталися більше 45 років тому. Зараз на місці події перебувають чиновники обох країн, котрі намагаються вирішити суперечку.
Розбіжності у сосунках між КНР та Індією загострилися з кінця квітня ц. р. після вторгнення Китаю на спірну територію вздовж лінії фактичного контролю КНР. Тоді китайські військові розбили табір, перекинули артилерію і транспортні засоби, чим «заскочили Індію зненацька».
Територіальна суперечка між країнами почалася ще 1947 року під час поділу британської Індії, в якому брали участь в основному Індія та Пакистан. Проте 1962-го між Індією та КНР відбулася прикордонна війна, в результаті якої під контроль китайців перейшов реґіон Аксайчин, що неподалік від Тибету. З того часу між Індією і Китаєм зіткнення біля кордону відбуваються регулярно.
Як повідомляв «Міст», через коронавірус у китайському місті запровадили воєнний стан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply