Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Країни G7 оголосили стелю цін на нафту з РФ

Автор:

|

Грудень 04, 2022

|

Рубрика:

Країни G7 оголосили стелю цін на нафту з РФ

Країни «Великої сімки» (G7) та Австралія встановили стелю цін на нафту, яку експортують із Російської Федерації (РФ) морем, на рівні 60 USD за барель. Про це повідомило Міністерство фінансів США. У відомстві наголосили, що рівень граничної ціни встановили достатньо високим, щоб зберегти для РФ чіткий економічний стимул продовжувати продавати нафту на світових ринках, що збереже стабільність постачання енергоносіїв у світі. «Ціна в 60 USD встановлена на рівні, що історично склався для Росії, який вищий за собівартість виробництва і порівняний з цінами, за якими РФ продавала нафту до війни в Україні», — йдеться в заяві.
Країни G7 нагадали, що наступного тижня Коаліція з питань граничної ціни запровадить заборону на широкий спектр послуг, у т. ч. судноплавне страхування та торговельне фінансування, пов’язані з морськими перевезеннями сирої нафти російського походження, за винятком тих випадків, коли покупці купуватимуть нафту за вартістю 60 USD або нижче.
При цьому імпортери, які купують російську нафту в рамках цінової межі, збережуть доступ до різних послуг у державах-учасницях коаліції, необхідних для торгівлі нафтою. А з 5 лютого ц. р. заборона на такі послуги поширюватиметься на морське транспортування нафтопродуктів російського походження за винятком продуктів, які продають у рамках встановленої стелі цін, яка буде оголошена окремо.
Як повідомляв «Міст», Казахстан перейменував свою нафту, щоб її не плутали з російською.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply