Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Коронавірус підбирається до Дональда Трампа все ближче

Автор:

|

Травень 09, 2020

|

Рубрика:

Коронавірус підбирається до Дональда Трампа все ближче

Covid-19 підтвердили Кетті Міллер, прессекретарки Майка Пенса, віцепрезидента США. Спершу Дональд Трамп казав журналістам, що позитивний результат тесту на коронавірус отримала жінка на ім’я Кеті. «Вона прекрасна молода жінка, тривалий час дуже добре здавала тести, і раптом її тест виявився позитивним», — уточнив він.
Але журналісти швидко дізналися прізвище хворої. Кеті Міллер є однією з найближчих помічниць Майка Пенса, вона заміжня за Стівеном Міллером, одним зі старших радників президента США. Це вже другий випадок захворювання на коронавірус серед працівників апарату віцепрезидента. За словами п. Трампа, п. Пенса також перевірили на наявність нової коронавірусної інфекції і результат виявився неґативним.
Занедужала й особиста асистентка Іванки Трамп, доньки президента США. Вона влаштувалася на роботу два місяці тому, а здати тест її попросили з обережності, позаяк жодних симптомів захворювання у жінки не було. Іванка Трамп разом із чоловіком Джаредом Кушнером також перевірилися на наявність Covid-19, результати їхніх тестів також виявилися неґативними.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply