Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Контейнеровоз Ever Given прибув до Роттердама

Автор:

|

Липень 31, 2021

|

Рубрика:

Контейнеровоз Ever Given прибув до Роттердама
Контейнеровоз Ever Given

Ever Given, який у березні ц. р. на шість днів заблокував Суецький канал, уже дістався Роттердама (Нідерланди). Туди йому вдалося дістатися після того, як контейнеровоз відпустила влада Єгипту. Там Ever Given пробуде до 3 серпня. Його розвантажать і вже звідти попливе до Англії.
З Єгипту корабель відплив 7 липня. На його облавку були понад 18 тис. контейнерів, які потрібно доправити клієнтам. У Єгипті домовилися про компенсацію, яку мають виплатити власники Ever Given за вимушений простій каналу. Її обсяг не розголошують, але засоби масової інформації пишуть, що йдеться про 200 млн USD.
Ever Given — один із найбільших контейнеровозів у світі. Він сів на мілину в Суецькому каналі вранці 23 березня та заблокував увесь рух. У корку опинилися понад 270 кораблів. Контейнеровоз простояв цілий тиждень. Його блокування коштувало світовій економіці майже 10 млрд USD щодня. «Крім перевезення товару є ще один важливий момент. Екіпаж контейнеровоза дуже втомлений і спустошений. Ми запропонували замінити їх іншими членами екіпажу, однак ті відмовилися і хочуть самостійно завершити цей шлях», — розповів Ганс Нагтегаал, керівник підрозділу операцій із перевезень порту Роттердама.
Як повідомляв «Міст», у Суецькому каналі контейнеровоз нарешті зняли з мілини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply