Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Командири ГРУ РФ ґвалтували солдатів, вимагаючи в них гроші

Автор:

|

Вересень 29, 2021

|

Рубрика:

Командири ГРУ РФ ґвалтували солдатів, вимагаючи в них гроші
Швабру використовували не за призначенням

Проти командира однієї з військової частини спеціального призначення Головного розвідувального управління (ГРУ) Збройних сил Російської Федерації (РФ) та його заступника порушили кримінальну справу. Вони ґвалтували військових держаком від швабри, вимагаючи в них гроші. Загалом від їхніх дій постраждали понад 20 російських солдатів-строковиків. Про це повідомив Володимир Осєчкін, засновник правозахисного проєкту Gulagu.net.
Він розповів, що правозахисникам вдалося отримати документи для службового використання Міністерства оборони РФ. В них, зокрема, йдеться, що прокуратура порушила справу проти майора Панова, командира роти ГРУ в Хабаровському краї, та капітана Єрушевича, його заступника, одразу за двома статтями — вчинення дій сексуального характеру в збоченій формі зі застосуванням насильства і перевищенням посадових повноважень. Вони вимагали в рядових гроші, а в разі відмови — ґвалтували.
Зокрема, в листопаді 2020 року майор вимагав гроші від рядового «на потреби роти». Після відмови наказав солдату роздягнутися догола, після чого останнього побили, прив’язали до дерева та пригрозили прикріпити його статевий орган до стовбура будівельним степлером.
Ще один випадок трапився в серпні того ж року. Єфрейтора і рядового привели до Панова на «виховну бесіду», і той погрожував зґвалтувати їх дерев’яною шваброю. Подібний інцидент зафіксували і в січні ц. р, коли Панов та Єрушевич у кабінеті фельдшера зґвалтували шваброю ще одного рядового. Капітан фільмував це все на телефон.
Володимир Осєчкін заявив, що тоді постраждали понад 20 російських солдатів-строковиків. Це підтвердила судово-медична експертиза, інші постраждалі зараз дають свідчення. Правозахисник також не виключає, що керівництво могло покривати злочини своїх командирів.
Як повідомляв «Міст», у Сомалі 11 чоловіків зґвалтували дівчину і викинули її з шостого поверху.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply