Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Колегія вибірників затвердила перемогу Байдена

Автор:

|

Грудень 15, 2020

|

Рубрика:

Колегія вибірників затвердила перемогу Байдена
Джо Байден

Колегія вибірників США затвердила підсумки голосування на президентських виборах, згідно з якими главою держави стане демократ Джозеф Байден. Він отримав 302 голоси вибірників, тоді як республіканець Дональд Трамп — 232.
Нагадаємо, щоб стати президентом США, необхідно отримати 270 голосів вибірників. Тепер сертифікати з результатами голосуваннями вибірників відправлять до Вашинґтона, в Конґрес. Там 6 січня конверти відкриють і зачитають результати голосування. Після цього п. Байдена офіційно назвуть переможцем виборів. Інавгурація 46-го президента США відбудеться 20 січня 2021 року.
Новий президент назвав невідкладні завдання, що стоять перед його адміністрацією. Про свої плани розповів в ході виступу у Вілмінґтоні (штат Делавер). «Нам треба невідкладно зайнятися роботою. Необхідно приборкати пандемію, вакцинувати населення, надати невідкладну економічну допомогу нужденним американцям, а потім зробити стан економіки кращим, ніж будь-коли раніше», — заявив він.
Також демократ прокоментував рішення Колегії вибірників з виборів, яка затвердила його перемогу. «Демократія перемогла в битві за дух Америки. Народ проголосував. Об’єктивність наших виборів збережена», — зазначив він і пообіцяв, що буде працювати однаково старанно заради тих, хто голосував проти нього і за. «Ми хороші люди, у нас можуть бути різні походження і переконання, але нас об’єднують любов до цієї країни і віра у можливості, що відкриваються в ній», — наголосив обраний глава держави.
Своєю чергою, на знак протесту проти публічних заяв Дональда Трамп про порушення на президентських виборах подав у відставку Вільям Барр, генеральний прокурор США.
Як повідомляв «Міст», наближається день інавгурації Джозефа Байдена.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply