Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

КНР оголосила всі транзакції з криптовалютами незаконними

Автор:

|

Вересень 27, 2021

|

Рубрика:

КНР оголосила всі транзакції з криптовалютами незаконними

Народний банк Китайські Народної Республіки (КНР) запровадив тотальну заборону на всі транзакції з біткойнами й іншими криптовалютами. Використання віртуальних активів у КНР прирівняли до незаконної фінансової діяльності з відповідною кримінальною відповідальністю. У Народному банку вважають, що криптовалюти «піддають небезпеці» активи населення країни.
КНР є одним із найбільших ринків криптовалют у світі, так само як і одним із найбільших їх «видобувачів». Тож зміни на китайському ринку неодмінно впливають на світовий ринок віртуальних валют. Після оголошення про те, що відтепер біткойн — поза законом, вартість криптовалюти впала на понад 2 тис. USD.
Це останній, але далеко не єдиний крок китайської влади, яка намагається приборкати процеси, які «пов’язані зі спекулятивними інвестиціями та відмиванням брудних грошей». У травні ц. р. китайські урядові інституції попередили громадян, що не захищатимуть їх, якщо ті торгуватимуть біткойнами й іншими валютами, а в червні уряд наказав банкам і біржам не надавати послуг із операцій, пов’язаних із криптовалютами, а також заборонив «майнінг» таких валют.
Цілком імовірно, що усіх причетних до «незаконної фінансової діяльності», визнають злочинцями. Під це визначення потрапляють також іноземні інтернет-ресурси, які допомагатимуть китайським громадянам із операціями з криптовалютами.
Як повідомляв «Міст», в Україні готують легалізацію криптовалют.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply