Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

КНР наближається до нової «холодної війни» зі США

Автор:

|

Травень 26, 2020

|

Рубрика:

КНР наближається до нової «холодної війни» зі США

Влада Китайської Народної Республіки (КНР) відкинула нападки США через Covid-19 і наголосила, що від конфронтації програють обидві країни. «Деякі політичні сили США спотворюють реальність і провокують конфронтацію з Китаєм, — заявив офіційний представник Міністерства закордонних справ КНР. — Крім коронавірусу, в Сполучених Штатах також поширюють «політичний вірус», спрямований на наклеп і нападки на КНР».
«Декотрі політики ігнорують основні факти та висувають незліченні брехливі коментарі та теорії змови щодо Китаю. Деякі політичні сили в США руйнують стосунки між КНР і США і ставлять дві наші країни на межу нової «холодної війни». Це небезпечна спроба повернути назад колесо історії», — йдеться в офіційній заяві.
«І Китай, і США виграють від співпраці і програють від конфронтації, — додали в китайському зовнішньополітичному відомстві. — У КНР і США — різні соціальні системи, але це результат різних виборів, зроблених нашими людьми, який ми повинні поважати. Також правда, що у нас є багато розбіжностей, але це не виключає співпраці». У заяві додали, що КНР і США повинні знайти спосіб мирного співіснування та взаємовигідної співпраці, демонструючи, що це можливо між двома країнами з різними системами та культурами.
Як повідомляв «Міст», Дональд Трамп звинувачує та шукає винних у поширенні епідемії коронавірусу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply