Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

КНДР заявила про розрив усіх зв’язків із РК

Автор:

|

Червень 09, 2020

|

Рубрика:

КНДР заявила про розрив усіх зв’язків із РК
Кім Чен Ин

Пхеньян заблокує всі лінії зв’язку з Сеулом. Таку заяву розповсюдила північнокорейська Центральна телеграфна аґенція (ЦТАК). У Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР) вважають, що влада Республіки Корея (РК) привела відносини між Північчю та Півднем до «кінцевої точки», а перемовини між країнами викликають «лише розчарування». «Ми дійшли висновку, що нам більше немає про що розмовляти за столом перемовин із владою Південної Кореї», — йдеться в повідомленні аґенції.
Комунікаційна лінія з РК повністю ліквідовують о 12 годині за місцевим часом 9 червня. Ці заходи стануть кроком лише першого етапу після прийняття рішення про повне блокування всіх просторів для контакту з представниками Сеула і припинення «інших непотрібних дій».
Напередодні на засіданні з огляду роботи відділів з південнокорейських справ Кім Ен Чхор, заступник голови Центрального комітету Трудової партії Кореї (ЦК ТПК), і Кім Е Чен, перша заступниця завідувача відділом ЦК ТПК, наголосили на необхідності «послідовного розвороту південнокорейських справ в справи з ворогами».
Раніше Кім Е Чжон, заступниця, глави Департаменту пропаґанди ЦК ТПК і сестра лідера КНДР заявила, що Північна Корея може анулювати досягнуту раніше угоду з Південною Кореєю про зниження напруженості на кордоні між країнами через листівки проти Кім Чен Ина, лідера КНДР.
Як повідомляв «Міст», Путін нагородив Кім Чен Ина медаллю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply