Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

КНДР ухвалила закон про завдавання ядерного удару

Автор:

|

Вересень 10, 2022

|

Рубрика:

КНДР ухвалила закон про завдавання ядерного удару
Кім Чен Ин

У Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР) ухвалили закон, що дозволяє їй завдавати превентивного ядерного удару по противнику «у разі загроз». «Якщо система управління державними ядерними силами перебуває під загрозою через напад супротивника, ядерний удар із метою знищення сил супротивника, в т. ч. джерела провокації та командний пункт, завдають автоматично та негайно за наперед схваленим планом», — йдеться в законі.
Згідно з ухваленим документом, застосувати ядерну зброю Пхеньян може, якщо здійснили: напад на КНДР зі застосуванням ядерної чи іншої зброї масового ураження, а також коли загроза такого нападу вважається «неминучою», напад на керівництво держави та керівників командування ядерними силами, напад на стратегічні об’єкти країни.
Крім того, завдати превентивного удару в КНДР мають намір, якщо «виникне необхідність оперативно запобігти розширенню масштабів війни, а також для захоплення ініціативи у війні». Пхеньян також заявив, що володіння ядерною зброєю є її «законним і невід’ємним правом».
Як повідомляв «Міст», КНДР готова до військового конфлікту зі США.

About Author

Meest-Online