Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

КНДР не прагне завершення Корейської війни

Автор:

|

Вересень 26, 2021

|

Рубрика:

КНДР не прагне завершення Корейської війни
Мун Чже Ін

Мун Чже Ін, президент Республіки Корея (РК), у своєму зверненні до Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН), повторив заклик до офіційного припинення Корейської війни і запропонував, щоб дві Кореї зробили таку заяву разом із США або зі США та Китаєм. «Я впевнений, що Пхеньян зрозуміє, що в його інтересах вступити в діалог із Вашинґтоном, але не впевнений, що цей момент настане під час мого президентського терміну, який закінчується 2022 року. Схоже, що Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) усе ще зважує варіанти, зберігаючи при цьому двері відчиненими для перемовин, оскільки вона лише посилює напруженість на низькому рівні, достатньому для того, щоб США не розірвали всі контакти», заявив південнокорейський лідер.
Натомість Рі Тхе Сон, заступник міністра закордонних справ КНДР, заявив, що заклик президента РК оголосити про офіційне закінчення Корейської війни передчасний. Адже «немає ніяких гарантій, що це призведе до відмови від ворожої політики США щодо Пхеньяна».
А голова наглядового органу ООН з атомної енергії заявив, що ядерна програма Пхеньяна йде повним ходом. Дві Кореї технічно все ще перебувають у стані війни після того, як конфлікт 1950-1953 рр. закінчився припиненням вогню, а не мирним договором.
Як повідомляв «Міст», дві корейські держави об’єднали свої залізниці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply