Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

КМУ відреагував на відмову ФРН щодо Nord Stream-2

Автор:

|

Травень 16, 2020

|

Рубрика:

КМУ відреагував на відмову ФРН щодо Nord Stream-2

Україна вітає рішення німецького регулятора, який відмовився виводити «Північний потік-2» із-під вимог оновленої Газової директиви Європейського Союзу (ЄС). Про це заявив Денис Шмигаль, глава Кабінету Міністрів України (КМУ).
Згідно з оновленою директивою, на трубогони, що проходять у морській економічній зоні країн ЄС, поширюються норми третього енергетичного пакету спільноти, які зобов’язують оператора резервувати до 50 % потужностей газової магістралі для помпування палива від альтернативних постачальників.
«Вітаю рішення Федеративної Республіки Німеччина (ФРН) не виводити «Північний потік-2» із-під вимог оновленої Газової директиви ЄС. Такі дії регулятора демонструють відданість єдиним правилам ЄС, незалежно від компанії або країни. Зі свого боку, Україна і наша газотранспортна система залишаються надійним партнером Європи в питанні забезпечення транзиту енергоресурсів», — зазначив український прем’єр. Він також запевнив, що Україна зі свого боку імплементує всі правила енергетичного ринку ЄС, аби в подальшому розвивати партнерство з ЄС у сфері енергетики.
Як повідомляв «Міст», «Північний потік»2» є загрозою для енергобезпеки США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply