Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Казахстан відмовився вислати посла України на вимогу РФ

Автор:

|

Жовтень 07, 2022

|

Рубрика:

Казахстан відмовився вислати посла України на вимогу РФ
Петро Врублевський та Ермухамбет Конуспаєв, заступник міністра закордонних справ Казахстану

Казахстанська влада відхилила вимогу Російської Федерації вислати Петра Врублевського, посла України через його слова про вбивства росіян, але попросила Київ замінити дипломата. Астана також дорікнула Москві за «невідповідний тон між рівними стратегічними партнерами».
Марія Захарова, речниця Міністерства закордонних справ (МЗС) РФ, заявила, що Росія «обурена» тим, що Врублевський досі перебуває в Астані, і викликала посла Казахстану. В МЗС Казахстану назвали тон Захарової таким, що «не узгоджується з характером союзницьких відносин між Казахстаном і РФ як рівноправними стратегічними партнерами», і, своєю чергою, також викликали російського посла. В Астані заявили, що п. Врублевський покине Казахстан лише тоді, коли призначать нового українського посла.
В інтерв’ю блогеру Діасу Кузаїрову дипломат сказав: «Намагаємось убити їх якомога більше. Що більше росіян вб’ємо зараз, то менше доведеться вбивати нашим дітям. От і все». У російському МЗС звинуватили п. Врублевського нібито у підтвердженні «національних чисток».
Як повідомляв «Міст», столицю Казахстану знову перейменували на Астану.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply