Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Казахські військові самовільно використовували блакитні шоломи

Автор:

|

Січень 13, 2022

|

Рубрика:

Казахські військові самовільно використовували блакитні шоломи
Фальшиві миротворці

Казахські військові використовували миротворчі блакитні шоломи Організації Об’єднаних Націй (ООН) під час придушення антиурядових протестів у країні. Світлини солдатів в Алмати у шоломах миротворців ООН зробив журналіст «Радіо Свобода» Володимир Третьяков. В армії Казахстану справді є підрозділ миротворців КАЗБАТ, якому дозволено носити блакитні шоломи ООН, однак лише під час параду або миротворчої місії ООН.
Те, що на фотографіях зображена частина батальйону КАЗБАТ, підтвердив представник Міністерства оборони Казахстану. Він визнав, що вони не були частиною якоїсь місії ООН, а «виконували місію з охорони стратегічних об’єктів, аеропортів та урядових будівель в Казахстані».
Через самовільне використання миротворчих блакитних касок казахськими силовиками висловила стурбованість і сама ООН, яка звернулася з цього приводу до постійного представництва Казахстану при ООН. Варто зазначити, що будь-яке несанкціоноване використання форми ООН, що спричинило смерть або серйозні поранення, є воєнним злочином.
Як повідомляв «Міст», у Москві вигадали терористів, аби приборкати Казахстан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply