Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Кандасько-американський кордон залишиться закритим

Автор:

|

Лютий 28, 2021

|

Рубрика:

Кандасько-американський кордон залишиться закритим
Американсько-канадський кордон

Кордон між Канадою та США залишиться закритим щонайменше до 21 березня ц. р. Про це повідомив Вільям Блер, міністр громадської безпеки та забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій. «Ці заходи необхідні для захисту жителів, оскільки ситуація з пандемією коронавірусу все ще залишається складною», — заявив він.
Як писав «Міст», канадсько-американський кордон закрили 21 березня 2020 року опівночі за часом Оттави, запровадили заборону на всі необов’язкові пересування громадян двох країн, зокрема, туристичні поїздки. Нагадаємо, що Канада та США мають найдовший у світі сухопутний кордон, його довжина становить майже 9 тис. км.
Крім цього, з 22 лютого запровадили обов’язковий триденний карантин для пасажирів, котрі здійснюють посадку в канадських аеропортах, а також екстрені заходи, спрямовані на запобігання проникнення в країну нових штамів Covid-19.
Джастін Трюдо заявив, що посилення прикордонного контролю має на меті захистити людей, а не карати мандрівників. Усім, хто прибуває в країну, доведеться оплатити рахунок за проживання в готелі. Мандрівників також змусять здати тести на коронавірус упродовж кількох днів після їхнього прибуття до Канади.
Більшість пасажирів повинні пройти тестування на коронавірус після прибуття і зробити це знову до кінця їхнього обов’язкового 14-денного карантину. Мандрівникам, які прибувають в країну через сухопутний кордон, будуть видавати комплект для самостійного тестування на коронавірус, тестування на місці будуть здійснювати в п’ятьох найбільших прикордонних контрольно-пропускних пунктах. Їм також треба буде пройти друге тестування на десятий день самоізоляції.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply