Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Канада відкрила кордони для повністю вакцинованих іноземців

Автор:

|

Вересень 12, 2021

|

Рубрика:

Канада відкрила кордони для повністю вакцинованих іноземців
Американсько-канадський кордон

Опівночі 7 вересня федеральний уряд Канади знову відчинив кордони країни для повністю щеплених мандрівників, які прибувають з-за кордону. Для в’їзду в країну іноземних громадян необхідно пройти повний курс вакцини проти Covid-19, схваленої Міністерством охорони здоров’я Канади, не раніше, ніж за два тижні до передбачуваної поїздки. Крім цього, їм буде необхідно показати неґативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до вильоту.
Мандрівникам, які перебувають зі закордону, також необхідно завантажити в додаток ArriveCAN або на онлайн-порталі доказ проходження вакцинації.
Денис Вінетта, віцепрезидент прикордонної експертної групи з коронавірусу при CBSA, повідомив, що Канадська аґенція прикордонних служб продовжить вибірково просити авіапасажирів здати тест на коронавірус. Цю практику застосовують з того часу, як цього літа почався поетапний процес ослаблення прикордонних обмежень.
У період із 9 по 26 серпня відсоток позитивних результатів тестів серед випадково обраних повністю вакцинованих авіапасажирів склав усього 0,19 %, пори зростання захворюваності Covid-19 як у Канаді, так і в США.
Однак прямі рейси з Індії та Марокко будуть ще припинені щонайменше до кінця цього місяця. Мандрівники, які прибувають з цих країн до Канади транзитом, змушені показати неґативний результат тесту на коронавірус, зроблений в іншій країні.
Як повідомляв «Міст», кількість міґрантів на кордоні США з Мексикою сягнула максимуму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply