Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Канадський уряд надасть оплачувану відпустку через хворобу

Автор:

|

Червень 14, 2020

|

Рубрика:

Канадський уряд надасть оплачувану відпустку через хворобу
Джастін Трюдо

Джастін Трюдо заявив, що уряд країни має намір надати всім працівникам щонайменше десять днів оплачуваної відпустки через хворобу на рік, позаяк влада Канади передбачає другу хвилю пандемії. «Ніхто не повинен вибирати між вихідним днем через хворобу і можливістю оплатити свої рахунки. Так само, як нікому не потрібно вибирати між перебуванням удома зі симптомами Covid-19 і можливістю купити харчі в магазині», — зазначив він.
Проте зусилля офіційної Оттави можуть ускладнитися тим, що рішення про видачу відпустці через хворобу, здебільшого, перебуває у веденні провінційної влади. Глава уряду визнав, що створення необхідних механізмів для національної програми оплачуваної десятиденної відпустки через хворобу справді може стати проблемою, але федеральний і провінційні уряди мають намір просунути і реалізувати цю ідею вже найближчим часом.
Тереза Тем, керівниця Департаменту громадської охорони здоров’я Канади, 8 червня заявила про те, що друга хвиля коронавірусу в Канаді може виявитися серйознішою за першу, і закликала представників системи охорони здоров’я країни створити потенціал для тестування, збільшити кількість лікарняних ліжок, медичних засобів та обладнання для надання допомоги особам, котрі можуть бути заражені коронавірусів. За її словами, нарощування зусиль медиків також стосується лабораторних випробувань щодо створення вакцини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply