Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Канадські депутати вимагають парламентських дебатів щодо загрози з боку РФ

Автор:

|

Січень 27, 2022

|

Рубрика:

Канадські депутати вимагають парламентських дебатів щодо загрози з боку РФ
Іван Бейкер

Іван Бейкер, депутат від Etobicoke Centre федерального парламенту та голова Парламентської групи дружби Канади й України, став автором листа, який підписали восьмеро депутатів-лібералів і надіслали його Маркові Голланду, лідерові парламентської більшості. У листі з приводу України та нарощування на її кордонах військових сил Російської Федерації (РФ) висловили прохання при наявності згоди всіх депутатів парламенту провести надзвичайні дебати. Натомість за відсутності консенсусу в парламенті запропонували провести екстрені дебати за ініціативою самого спікера парламенту.
«Я радий повідомити, що до мене приєдналися колеги-депутати, надіславши листа з проханням провести надзвичайні дебати», — зазначив депутат Бейкер.
«Останнім часом Росія нагромадила на кордонах України більш ніж 100 тис. військових із концентрацією військової техніки. Існуюча російська аґресія є великою загрозою не лише для України, всієї Європи, багатьох наших союзників, а навіть і для Канади. Ситуація критична. Росія повинна здійснити деескалацію та вдатися до змістовного діалогу. Аґресію Росії супроти України необхідно зупинити, змусивши її також вивести свої війська з Криму та Східної України, — йдеться в листі депутатів. — Ми попросили провести екстренні дебати в парламенті, позаяк це дасть змогу всім депутатам на офіційному рівні терміново обговорювати реакцію Канади та міжнародної спільноти щодо цієї кризи, що є надзвичайно важливо для України, наших союзників і Канади».
Лідер парламентської більшості невдовзі схвально відгукнувся на лист від 19 січня, помістивши свою відповідь у Twitter: «Ми отримали цей важливий лист депутата-ліберала @Yvan_Baker. Ми повністю погоджуємося з його закликом щодо невідкладних парламентських дебатів щодо України та загрози їй з боку РФ. Ми підтримаємо запропоновану пріоритетність термінових дебатів, щойно парламент почне працювати».
Перелік депутатів-лібералів, які підписали листа:
Yvan Baker MP, Etobicoke Centre
Han Dong, MP, Don Valley North
Terry Duguid, MP, Winnipeg South
Julie Dzerowicz, MP, Davenport
Peter Fonseca, MP, Mississauga East-Cooksville
Irek Kusmierczyk, MP, Windsor-Tecumseh
Kevin Lamoureux, MP, Winnipeg North
James Maloney, MP, Etobicoke-Lakeshore
Arif Virani, MP, Parkdale-High Park

Як повідомляв «Міст», Іван Бейкер очолив групу дружби між Україною та Канадою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply