Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Канадські санкції проти росіян

Автор:

|

Квітень 01, 2021

|

Рубрика:

Канадські санкції проти росіян
Джастін Трюдо

У відповідь на порушення прав людини в Російській Федерації (РФ), Канада оголосила про запровадження санкцій стосовно дев’яти російських громадян. До санкційного списку потрапили: Олександр Бортников, голова Федеральної служби безпеки; Олександр Калашников, директор Федеральної служби з виконання покарань; Ігор Краснов, генеральний прокурор РФ; Сергій Кирієнко, перший заступник керівника Адміністрації президента РФ; Олексій Криворучко та Павло Попов, заступники міністра оборони РФ; Андрій Ярін, начальник Управління президента РФ із внутрішньої політики; Сергій Меняйло, повноважний представник президента РФ в Сибірському федеральному окрузі; Віктор Золотов, директор Росгвардії. Стосовно цих осіб вводять режим замороження активів. Їм заборонений в’їзд до Канади, а канадським громадянам Канади заборонили вести з росіянами бізнес. У Кремлі санкції назвали незаконними і пообіцяли відповідь.
Також Канада ввела санкції проти двох громадян РФ і чотирьох російських компаній, пов’язаних із будівництвом Кримського моста. Під санкціями опинилися: Олександр Ганов, генеральний директор компанії «Гранд сервіс експрес»; Леонід Риженькін, керівник компанії «Мостотрест»; акціонерне товариство «Ленпромтранспроект»; «Кримська залізниця»; «Кримська перша страхова компанія»; акціонерне товариство «Управління будівництва залізниці Беркакит-Томмот-Якутськ». При цьому Канада закликала Росію звільнити всіх політичних в’язнів і припинити анексію українського півострова.
Як зазначили в канадському міністерстві закордонних справ, нові санкції узгоджені з діями Європейського Союзу та Великої Британії, скоординовані з Австралією та доповнюють обмеження, запроваджені раніше. Обмежувальні заходи передбачають заморожування активів росіян і компаній РФ і заборону на торгові операції в Канаді.
Водночас Джастін Трюдо підтримав слова Джо Байдена, президента США, про Путіна-вбивцю. Глава канадського уряду переконаний, що Путін стоїть за багатьма жахливими речами, серед яких — кібератаки на західні країни. Водночас володар Кремля демонструє усім своєю поведінкою, що йому «начхати» на те, що про нього думають інші. «За останні п’ять років, що я займаю посаду прем’єр-міністра, у мене було кілька розмов із Путіним і, за моїми відчуттями, він може подивитися на тебе і сказати все, що йому буде зручно в будь-який момент, — заявив він. — Йому не дуже цікаво, що про нього думає західний світ і Канада».
Як повідомляв «Міст», Польща ввела санкції проти причетних до будівництва «ПП2».

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply