Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Канадські компанії збільшують виплати бонусів

Автор:

|

Січень 11, 2021

|

Рубрика:

Канадські компанії збільшують виплати бонусів

Для багатьох канадських компаній минулий рік ознаменувався звільненням персоналу і тимчасовим закриттям через пандемію Covid-19, але не заважаючи на це все ж залишилися компанії, які винагороджують своїх працівників святковими преміями.
Дехто з них, у т. ч. провідні банки країни, кажуть, що вони планують подякувати своїм службовцям за рік напруженої роботи, при чому в деяких випадках сума премії перевищує звичну.
Віртуальне опитування 600 керівників вищої ланки компаній, які налічують 20 і більше співробітників у Канаді, засвідчило, що 48 % із них виплатили бонуси до кінця 2020 року або на початку 2021-го. Опитування, проведене консалтинговою фірмою Robert Half і дослідницькою компанією Dynata, також демонструє, що 27 % збільшили бонуси, 59 % зберегли їх на рівні попередніх років і 14 % скоротили розмір премії.
Девід Кінґ, старший управитель канадського відділення Robert Half, повідомив, що багато компаній виплачують бонуси і навіть збільшують їх, адже пандемія збільшує цінність працівників, котрі демонструють високу ефективність. «Компанії, як і раніше, повинні приділяти першочергову увагу утриманню найбільш ефективних працівників, особливо в той час, коли багато хто бере на себе важке навантаження, працюють віддалено і балансують між роботою та домашніми або родинними обов’язками», — заявив він.
Представники Royal Bank of Canada, другої за величиною компанії країни на фондовій біржі Торонто, заявили, що запропонували бонуси на знак визнання за все, що службовці установи зробили для підтримки один одного, своїх клієнтів і своїх сімей у такий важкий рік.
Банк вирішив виплачувати бонуси, з огляду на зовнішні умови та довготермінові інтереси акціонерів та працівників», — зазначив Андре Робертс, офіційний представник установи. «Торік на загальні показники нашого банку вплинули безпрецедентні проблеми, викликані глобальною пандемією, і, хоча показники на кінець року знизилися порівнянні з минулим, наші результати продемонстрували силу, стабільність і операційну стабільність нашої франшизи», — запевнив він.
Клодін Манґен, професорка Університету Конкордія, котра досліджувала питання корпоративної інформації, не здивувалася, коли дізналася, що компанії винагороджують своїх працівників, попри економічну невизначеність. За її словами, багато підприємств, особливо ті, що займаються доставкою або електронною комерцією, такі, як Amazon, досягли успіху під час пандемії, тому для них не має сенсу відмовлятися від виплати бонусів своїм працівникам, враховуючи те, що їхнє майбутнє виглядає достатньо безхмарним.
Компанія електронної комерції Shopify Inc. затьмарила RBC, ставши найдорожчою компанією на фондовій біржі Торонто під час пандемії, і повідомила про величезні прибутки, позаяк допомогла малому бізнесу перейти на віртуальні продажі.
Як повідомляв «Міст», сім’ї з дітьми в Канаді можуть отримати до 1200 доларів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply