Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Канадська поліція накрила вечірку в Етобіко

Автор:

|

Листопад 20, 2020

|

Рубрика:

Канадська поліція накрила вечірку в Етобіко

У минулі вихідні поліція Торонто, яка проводила перевірку дотримання вимог у зв’язку з пандемією Covid-19, виявила понад 100 осіб, котрі влаштували вечірку з нагоди Дня народження в складському приміщенні в Етобіко. Про це розповів Метью Пеґґ, начальник пожежної охорони Торонто, котрий також є й головним керівником міської служби з надзвичайних ситуацій, на прес-конференції в понеділок.
Торонто зараз перебуває в червоній зоні багаторівневої провінційної системи економічного відновлення, що означає, що в зборах у закритих приміщеннях можуть брати участь не більше десяти осіб. Таким чином вечірка, яка проходила в районі Bloor Street West і Kipling Avenue, більш ніж удесятеро перевищила цю норму. «На додачу до того, що цю вечірку припинили в зв’язку з порушеннями правил і розпоряджень, що стосуються коронавірусної профілактики, її організатору висунули звинувачення відповідно до Закону про економічне відновлення Онтаріо», — зазначив шеф Пеґґ. Крім цього, складське приміщення, яке орендували для проведення вечірки, не було спроєктоване й обладнане для цієї мети. Тому перевірки дотримання вимог будівельного і протипожежного кодексів Онтаріо продовжать.
Посилені обмеження в зв’язку з пандемією Covid-19 зараз діють у більшості реґіонів Великого Торонто, позаяк число випадків захворювання стрімко зростає, погрожуючи стабільності системи охорони здоров’я. Порушникам правил загрожує штраф до 5 тис. CAD для фізичної особи і до 25 тис. CAD — для юридичної.
Профілактична перевірка 80 закладів в Entertainment District у минулі вихідні виявила, що 71 місцеве підприємство виконує всі відповідні вимоги. Однак за недотримання заборони обслуговування в закритих приміщеннях закладів громадського харчування оголосили п’ять звинувачень і виписали чотири попередження.
Пристави також виписали 31 штраф і 13 попереджень за недотримання вимог у районі Beaches. З урахуванням дня народження в Етобіко, місто відреагувало загалом на 25 скарг про збори на приватній власності у вихідні дні. «Хочу подякувати кожному жителю та власнику бізнесу міста, котрі продовжують дотримуватися правил, оскільки ми працюємо всі разом, щоб зупинити поширення коронавірусної інфекції», — сказав Метью Пеґґ.
Як повідомляв «Міст», молодик із Норт-Бея заплатив за вечірку штраф.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply