Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Канада закликає Білорусь провести вільні та чесні вибори

Автор:

|

Серпень 22, 2020

|

Рубрика:

Канада закликає Білорусь провести вільні та чесні вибори
Франсуа-Філіп Шампань

Канадська влада закликає Білорусь до проведення вільних і чесних виборів», оскільки вважає результати підрахунку бюлетенів, згідно з якими переміг Олександр Лукашенко, чинний глава держави, сфальсифікованими. Про це заявив Франсуа-Філіп Шампань, міністр закордонних справ Канади.
Він наголосив, що Канада засуджує репресії з боку білоруського уряду проти мітинґарів. Урядовець також закликав до ретельного розслідування Організацію з безпеки та співпраці в Європі. «Канада продовжуватиме стояти з білоруським народом, і ми будемо працювати з нашими міжнародними партнерами для того, щоб їхні голоси були почуті, а винних у підриві демократії та жорстоких діях проти протестувальників притягнули до відповідальності», — зазначив він.
Представники східноєвропейських діаспор Канади також засудили насильство проти демонстрантів у Білорусі. Про це йдеться у листі, який п. Шампаню надіслали Конґресом українців Канади, Альянс білорусів Канади та Центральна й Східноєвропейська рада Канади. «Ми, представники канадських діаспорних організацій, засуджуємо насильство, яке режим Олександра Лукашенка застосовує проти мирних демонстрантів у містах і містечках по всій Білорусі», — йдеться в посланні. Підписанти висловили свою солідарність із білорусами у підтримці їхніх прав на свободу й демократію. «Народ Білорусі, як і всі інші народи, має право розпоряджатися власною долею», — наголосили у заяві.
Як повідомляв «Міст», УККА засуджує насильство в Білорусі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply