Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Канада заборонила експорт озброєнь до ТР

Автор:

|

Квітень 17, 2021

|

Рубрика:

Канада заборонила експорт озброєнь до ТР
Марк Гарно

Канадська влада скасувала дозволи на експорт до Турецької Республіки (ТР) військової продукції. Це пов’язано з тим, що деякі канадські оборонні технології використали в конфлікті в Нагірному Карабасі. Про це повідомив міністр закордонних справ Канади. Він заявив, що минулої осені, відповідно до канадського режиму експортного контролю, уряд Канади призупинив видачу дозволів на експорт військових товарів і технологій до ТР в очікуванні результатів розслідування цього повідомлення.
«Після цього аналізу, в ході якого були виявлені переконливі докази, що канадські технології, які експортують до ТР, застосовували в Нагірному Карабасі, тож я оголошую про скасування дозволів, які були припинені восени 2020 року», — заявив п. Гарно. За його словами, такі дії Анкари несумісні зі зовнішньою політикою Канади і зі запевненнями Туреччини про кінцеве використання. При цьому міністр зазначив, що Туреччина є важливим союзником НАТО, і заявки, пов’язані з програмами співпраці в НАТО, будуть оцінювати в індивідуальному порядку.
Як повідомляв «Міст», Україна починає експорт комплексів «Вільха-М».

Катря Юськів, «Кореспондент»

До слова
Влада Китайської Народної Республіки (КНР) може вдатися до практики свавільних затримань громадян інших держав для досягнення власних цілей. Про це в інтерв’ю телевізійному каналу CBC News розповів міністр закордонних справ Канади. «Маю пораду усім державам світу: якщо ви ведете бізнес із Китаєм, ваші громадяни перебувають на території КНР і у вас виникають непорозуміння із Пекіном, існує вірогідність, що ваших громадян затримали», — повідомив він Гарно. На переконання п. Гарно, така небезпека залишатиметься доти, доки Китай не вирішить відмовитися від свавільних затримань.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply