Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Канада виділила Україні 52 млн на зберігання зерна

Автор:

|

Серпень 15, 2022

|

Рубрика:

Канада виділила Україні 52 млн на зберігання зерна

Канада виділила Україні 52 млн CAD. Ці кошти передбачені на розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ в Україні. Заплановано отримати засоби для тимчасового та постійного зберігання зерна, обладнання та модульні сховища, а також лабораторне обладнання.
Новий проєкт, який фінансує Міністерство закордонних справ Канади, розпочала Продовольча та сільськогосподарська організація Організації Об’єднаних Націй (ФАО). «Ця ініціатива дозволить забезпечити зберігання додаткових 2,4 млн т зерна у 2022-2023 рр. разом із відповідною технічною підтримкою та обладнанням. Цей проєкт доповнює допомогу обсягом 17 млн USD, нещодавно надану урядом Японії для забезпечення зберігання 1 млн т зерна», — повідомили у відомстві.
«Завдяки фінансуванню ФАО надасть засоби для тимчасового та постійного зберігання зерна, в т. ч. поліетиленові рукави для зберігання зерна, завантажувально-розвантажувальне обладнання та довготермінові модульні сховища, які орієнтовані на малі та середні фермерські господарства у 15 областях», — розповів П’єр Вотьє, голова офісу ФАО в Україні.
Водночас Ллойд Остін, міністр оборони США, та його канадська колега за посадою Аніта Ананд обговорили ще й безпекову допомогу Україні. Вони розмовляли про підтримку НАТО та надання Канадою допомоги в галузі безпеки Україні. Міністри домовилися продовжувати тісну координацію щодо інших двосторонніх і глобальних питань.
Як повідомляв «Міст», Румунія не може впоратися зі українським зерном.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply