Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Канада відмовила невакцинованим у підтримці

Автор:

|

Листопад 02, 2021

|

Рубрика:

Канада відмовила невакцинованим у підтримці
Христя Фріланд

Працівники, які вирішать не проходити щеплення, не матимуть права на отримання канадської робочої допомоги в разі запровадження локдауну. Canada Worker Lockdown Benefit забезпечить фінансову підтримку у 300 CAD на тиждень працівникам, позбавленим можливості працювати або які втратять роботу в результаті обмежень.
Христя Фріланд, міністерка фінансів Канади, оголосила, що це положення набуло чинності з 24 жовтня. «Особи, чия втрата доходу або роботи пов’язана з їхньою відмовою дотримуватися вимоги про обов’язкову вакцинацію, не зможуть претендувати на отримання допомоги», — заявила вона.
Крім того, що його не передбачається виплачувати нещепленим, є й інші подробиці для тих, хто має право на отримання допомоги. Вона буде доступною лише тим, кому доведеться припинити виконувати свої робочі обов’язки у зв’язку з локдауном. Так, наприклад, це можуть бути ті, хто працюють у сфері роздрібної торгівлі, будівництва чи послуг особистої гігієни.
На цю допомогу також можуть розраховувати працівники, які не мають права на допомогу по безробіттю (EI) і ті, хто може отримувати EI, але в зазначений період не отримує. Допомогу виплачуватимуть аж до 7 травня 2022 року й уряд гарантує її на весь період потенційного локдауну до зазначеної дати. Канадська робоча допомога на період локдауну має зайняти місце попередньої версії програми державної підтримки отримання прибутків, відомої як Канадська допомога на відновлювальний період (CRB).
Як повідомляв «Міст», станом на ранок 2 листопада у Канаді прищепили 58 756 154 дози вакцин від Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply