Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Канада образилася на Трампа за свій алюміній

Автор:

|

Серпень 14, 2020

|

Рубрика:

Канада образилася на Трампа за свій алюміній
Христя Фріланд

Під час свого передвиборчого виступу у штаті Огайо президент США оголосив про запровадження з 16 серпня 10 % мита на імпорт канадського алюмінію, виправдавши цей крок інтересами національної безпеки. Це вже не вперше Дональд Трамп раптово запроваджує мита проти канадської металургійної промисловості. 2018-го у відповідь на подібний вчинок Канада обкладала митами різноманітні американські товари вартістю понад 16 млрд USD. Мита згодом було взаємно скасували у рамках перемовин щодо нової угоди про вільну торгівлю.
Тепер Канада знову готується накласти додаткові мита на певні американські товари. Про це заявила Христя Фріланд, віцепрем’єрка Канади. «У відповідь на американські тарифи Канада має намір швидко запровадити контрзаходи на ту саму вартість», — зазначила вона.
На переконання урядовиці, рішення США обкласти митами канадський алюміній нібито в інтересах національної безпеки є невиправданим і неприйнятним. «Канадський алюміній не підриває національну безпеку США. Канадський алюміній зміцнює національну безпеку Сполучених Штатів і робить так уже кілька десятиліть завдяки безпрецедентній співпраці між нашим двома державами. Канада — надійний постачальник алюмінію для американських виробництв із доданою вартістю», — наголосила п. Фріланд.
Вона також зауважила, що в часи глобальної пандемії й економічної кризи, канадським та американським робітникам найменше потрібні нові мита, які підвищать ціну для виробників і споживачів, стануть на заваді вільній торгівлі та зашкодять місцевим економікам.
Як повідомляв «Міст», раніше Дональд Трамп створив умови для імпорту дешевих ліків із Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply