Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Ізраїль знову завдав ракетних ударів по Сектору Ґази

Автор:

|

Серпень 23, 2021

|

Рубрика:

Ізраїль знову завдав ракетних ударів по Сектору Ґази
Ізраїльські ракети влучили в склад боєприпасів

Після того, як палестинці важко поранили 21-річного ізраїльського прикордонника, Армія оборони Ізраїлю завдала авіаційних ударів по Сектору Ґази. Винищувачі націлилися на чотири різні об’єкти, на яких виробляли та зберігали зброю. Ізраїльські військові пообіцяли продовжити відповідати силою на будь-які терористичні атаки «Хамасу», і додали, що рух відповідальний за все, що відбувається в Секторі Ґази. Також посилили систему протиракетної оборони «Залізний купол».
Унаслідок заворушень на кордоні в суботу, 21 серпня, серйозно постраждав 21-річний сержант Барель Хадарія Шмуелі з міста Беер Яаков. Також, за даними Міністерства охорони здоров’я Ґази, під час заворушень травми отримав 41 палестинець, зокрема, десятеро дітей. 13-річного хлопчика поранили в голову, ще одній дитині в шию влучила ґумова куля. Серед постраждалих є жінка і журналіст.
А після кулеметного вогню у бік ізраїльського літака постраждало містечко Сдерот, 16-річний мирний житель отримав легкі поранення, коли біг до бомбосховища.
Як повідомляв «Міст», Ізраїль відновив удари по сектору Ґази.

About Author

Meest-Online