Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Ізраїль відновив удари по сектору Газа

Автор:

|

Червень 17, 2021

|

Рубрика:

Ізраїль відновив удари по сектору Газа
Ізраїльські ракети влучили в склад боєприпасів

Ізраїльські винищувачі знову атакували військові об’єкти ХАМАС у секторі Газа у відповідь на запуск повітряних куль із прикріпленими горючими речовинами і вибухівкою на територію Ізраїлю задля підпалів. «Численні повітряні кулі зі закріпленою вибухівкою та горючими речовинами були запущені із сектора Газа в бік території Ізраїлю з метою підпалів. У відповідь винищувачі Армії оборони Ізраїлю завдали ударів по військових об’єктах, які належать терористичній організації ХАМАС у секторі Газа, їх використовували терористи бригад «Хан-Юніс і Газа» руху ХАМАС», — заявила пресслужба ізраїльського війська.
При цьому військові поклали на ХАМАС відповідальність за будь-які події, що відбуваються в секторі Газа, а також за наслідки своїх дій. «Армія оборони Ізраїлю готова до будь-якого сценарію, в т. ч. відновлення бойових дій, у відповідь на терористичні дії зі сектора Газа, що не припинаються», — йдеться в заяві.
Державне ізраїльське радіо Kan зазначає, що ізраїльська атака в секторі Газа стала першою з моменту набуття чинності домовленості про припинення вогню між військовими та радикалами в палестинському анклаві 21 травня після 11 днів обміну ракетними ударами між сторонами. За підрахунками експертів, зі сектора впродовж днів 15 червня були запущені в бік території Ізраїлю десятки куль із вибухівкою і запалювальними матеріалами, в результаті чого в районах, прилеглих до Гази, виникло близько двох десятків великих степових пожеж. Про постраждалих не згадували.
Як повідомляв «Міст», Ізраїль та ХАМАС домовилися про перемир’я.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply