Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Ізраїль атакував «Ісламський джихад»

Автор:

|

Серпень 07, 2022

|

Рубрика:

Ізраїль атакував «Ісламський джихад»
Ракетний обстріл

Територію Ізраїлю атакували ракетами із сектора Ґази. Згодом в армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) почали завдавати авіаударів по об’єктах палестинського «Ісламського джихаду». Під час ракетного удару по Ізраїлю сирени звучали в районі Лахіш неподалік від Ашкелона і в містах на півдні країни. Тож кілька ізраїльських ракет-перехоплювачів «Залізний купол» відпрацювали по цих повітряних цілях.
Згодом сирени почали лунати і в центральному Ізраїлі. Обстріляні кілька загороджень, але перші ракети були спрямовані лише на міста ближче до Ґази. У Тель-Авіві жителі повідомляли, що чули вибухи ракет «Залізний купол».
Ця атака почалася через кілька годин після старту операції «Світанок» проти терористичної організації «Ісламський джихад» у секторі Ґази. Згодом у ЦАХАЛ заявили, що почали широкомасштабні авіаудари по об’єктах терористів. Головними цілями для авіації Ізраїлю є об’єкти з виробництва зброї, склади і обладнані позиції для запуску ракет. За один день «Ісламський джихад» випустив по території Ізраїлю більше 80 ракет. Близько половини з них збили.
Як повідомляв «Міст», сталися сутички між палестинськими протестувальниками й ізраїльськими військовими.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply