Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Італійська мафія хоче нажитися на державних дотаціях

Автор:

|

Березень 06, 2021

|

Рубрика:

Італійська мафія хоче нажитися на державних дотаціях
Арешт мафіозі

Італійська мафія захотіла нажитися на коронавірусних проблемах країн і присвоїти частину виплат із масштабного фонду спасіння європейської економіки. Представники найбільших банд, у т. ч. «Ндрагети» з Калабрії та знаменитої сицилійської «Коза Ностри», стали вступати до підприємств із різних секторів у надії отримати фінансову допомогу від Європейського Союзу (ЄС).
За даними поліції, злочинці ретельно вибирають компанії-«жертви». Більшість із них належать до ІТ-індустрії, або пов’язані з екологічними проєктами. Саме їх раніше вибрало керівництво ЄС як пріоритетних отримувачів субсидій.
Мова йде про безпрецедентний за своїм розміром і функціями фонд відновлення європейської економіки. Його внесли до зовнішнього бюджету ЄС обсягом 1,8 трлн EUR. Передбачається, що фонд будуть фінансувати за рахунок облігацій, випущених від імені Європейської комісії та розподіляти у вигляді пільгових кредитів і ґрантів. Надалі заборгованість будуть погашати новими податками, запровадженими в ЄС.
Очікується, що частка Італії, як країни, що найбільше постраждала від коронавірусу, складе 209 млрд EUR. Як саме мафіозі вирішили виводити отримані кошти з компаній, невідомо. Зазвичай злочинці надають цим компаніям фінансування у вигляді кредитів або нав’язують їм своє партнерство.
Як повідомляв «Міст», в Італії розпочали масштабний черговий судовий процес над мафією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply