Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Іспанія стягнула війська в ексклав Сеута

Автор:

|

Травень 20, 2021

|

Рубрика:

Іспанія стягнула війська в ексклав Сеута
ексклав Сеута

Іспанська влада надіслала війська на територію свого ексклаву Сеута для патрулювання кордону з Марокко. Це сталося після того, як туди проникли близько 8 тис. міґрантів, у т. ч. 1,5 тис. неповнолітніх. Педро Санчес, прем’єр-міністр Іспанії, заявив, що це раптове прибуття міґрантів є серйозною кризою для Європи та пообіцяв негайно відновити лад на тлі загострення дипломатичної напруженості з Марокко.
Пляж Сеути охороняють бронетранспортери, а солдати та поліція використали кийки, щоб очистити пляж від міґрантів, а також закидали їх димовими шашками. Тож кількість міґрантів, котрі прибувають морем, скоротилася, дехто добровільно повернувся до Марокко. А близько 4 тис. міґрантів відправили назад у Марокко примусово.
Місцевий лідер Сеути розкритикував те, що він назвав «пасивністю» Марокко перед напливом міґрантів, а декотрі незалежні експерти заявили, що Рабат дозволив це як засіб тиску на Мадрид через його рішення пустити Брахіма Галі, лідера повстанців зі Західної Сахари, на лікування в клініці Іспанії. Водночас марокканська влада відкликала з Мадрида свого посла для консультацій.
Як повідомляв «Міст», в Іспанії на 3D-принтерах друкували бойову зброю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply