Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Ірландські рибалки «зірвали» російські морські навчання

Автор:

|

Січень 31, 2022

|

Рубрика:

Ірландські рибалки «зірвали» російські морські навчання
Ірландські рибалки

Російські морські навчання перенесли за межі виняткової економічної зони Ірландії у зв’язку з протестами ірландських рибалок, які погрожували їх зірвати. «Росія не проводитиме заплановані на початок лютого навчання Військово-морського флоту (ВМФ) Російської Федерації (РФ) у винятковій економічній зоні Ірландії», — йдеться в повідомленні Кремля.
Район, де ВМФ РФ мав намір провести маневри, лежить у міжнародних водах, але в межах 200-мильної виняткової економічної зони Ірландії. Рішення РФ обурило місцевих рибалок, які пригрозили зірвати навчання та ввести траулери до району проведення маневрів. Рибалки побоювалися, що стрільби можуть неґативно вплинути на рибні запаси в реґіоні. У зв’язку з цим із рибалками Юрій Філатов, зустрівся посол РФ у Дубліні. У ході зустрічі сторони досягли компромісу.
Раніше ірландський уряд оголосив російські навчання небажаними та закликав морські кораблі не наближатися до району стрільб. А Майкл Крід, ексміністр сільського та морського господарства країни, звинуватив Москву у провокації, угледівши у планах РФ зв’язок із конфліктом навколо України. Росія вперше вирішила провести військові навчання у цьому реґіоні.
Як повідомляв «Міст», Путін хоче приховувати від світу військові маневри.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply