Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Ірану висунули ультиматум через збитий рейс МАУ

Автор:

|

Грудень 17, 2021

|

Рубрика:

Ірану висунули ультиматум через збитий рейс МАУ
Залишки збитого літака МАУ

Міжнародна група, до якої належать представники Канади, Швеції, Великої Британії й України, провели віртуальну зустріч. Вони розглянули відповідь Ірану на свою пропозицію про обговорення відшкодування за збиття літака рейсу «Міжнародних авіаліній України» (МАУ) та надіслали ще один запит, яким запросили Тегеран обговорити питання щодо претензій і вимог групи у контексті відшкодування збитків упродовж тижня з 17 січня 2022 року.
Група зазначила, що іранська сторона виявляє «очевидне небажання» конструктивно та вчасно вирішувати це питання. Тому у зверненні наголосили, що Іран має до 5 січня 2022-го підтвердити свою готовність брати участь у перемовинах із координаційною групою.
Інакше група дійде до висновку, що подальші спроби домовитися про відшкодування з Іраном є марними. «Координаційній групі доведеться серйозно розглянути інші шляхи вирішення цього питання в рамках міжнародного права. Минуло майже два роки з моменту збиття літака рейсу PS752, але Ісламська Республіка Іран досі не виявила зацікавленості у дотриманні своїх міжнародно-правових зобов’язань. Терпець координаційної групи вичерпується», — йдеться у заяві.
Як повідомляв «Міст», офіційний Іран відмовився обговорювати компенсації жертвам авіакатастрофи літака МАУ.

About Author

Meest-Online