Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Іран відмовився обговорювати компенсації жертвам авіакатастрофи літака МАУ

Автор:

|

Листопад 27, 2021

|

Рубрика:

Іран відмовився обговорювати компенсації жертвам авіакатастрофи літака МАУ
Залишки збитого літака МАУ

Міністерство закордонних справ України розмістило заяву Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752, в якій йдеться про те, що Іран відмовився від перемовин щодо виплати репарацій за збитий літак «Міжнародних авіаліній України» (МАУ) у січні 2020-го. «Ми, міністри, які представляють Канаду, Швецію, Україну та Об’єднане Королівство, висловлюємо глибоке розчарування тим, що Ісламська Республіка Іран не прийняла наші численні пропозиції зустрітися 22 листопада ц. р. для проведення перемовин щодо репарацій за збиття літака рейсу PS752», — наголосили у заяві.
Дипломати нагадали, що Іран має виконати міжнародно-правове зобов’язання щодо здійснення репарацій групі держав у повному обсязі, та повторно закликали до сумлінних перемовин та їхнього проведення до кінця цього року. «Ми продовжуватимемо бути солідарними з сім’ями та близькими жертв рейсу PS752 в їхній глибокій втраті та стражданнях. Вони можуть бути впевнені, що Координаційна група залишиться єдиною у своїй меті притягнути Ісламську Республіку Іран до відповідальності за цю траґедію», — йдеться в заяві.
Вони уточнили, що якщо Іран продовжить уникати перемовин, у Координаційної групи не залишиться іншого вибору, крім як серйозно розглянути інші дії та заходи щодо вирішення цього питання в рамках міжнародного права.
Як повідомляв «Міст», Іран визнали відповідальним за трощу літака МАУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply