Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Ілон Маск став найзаможнішим в історії

Автор:

|

Жовтень 27, 2021

|

Рубрика:

Ілон Маск став найзаможнішим в історії
Ілон Маск

Американський бізнесмен і винахідник Ілон Маск став найбагатшою людиною за всю історію за версією часопису Forbes. Станом на 26 жовтня вартість його статків сягнула 271,3 млрд USD, зрісши за день на рекордні 41,7 млрд USD. Такий різкий стрибок пояснюють зростанням вартості акцій виробника електрокарів Tesla, 21 % акцій якого належать бізнесмену.
Напередодні найстарший сервіс прокату авто Hertz замовив у Tesla рекордні 100 тис. автомобілів, унаслідок чого капіталізація компанії Маска перевищила 1 трлн USD. Для порівняння, попередній рекорд належав Джеффу Безосу. Засновник і колишній генеральний директор Amazon став найзаможнішим зі статками приблизно в 201 млрд USD. Згодом його активи дещо скоротились і наступні роки він змагався за першість із Маском.
Ілон Рів Маск — інженер, підприємець, винахідник, інвестор, мільярдер. Засновник компаній SpaceX, PayPal, Neuralink і The Boring Company, головний дизайнер, генеральний директор і голова ради директорів Tesla Inc. Входить до ради директорів компанії SolarCity, заснованої його двоюрідними братами. Попри свої статки, не володіє нерухомістю чи іншими цінними активами і живе в орендованому невеликому будинку в Техасі.
Як повідомляв «Міст», Ілон Маск відправив на орбіту туристів.

About Author

Meest-Online