Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Ілон Маск приєднався до опонентів карантину

Автор:

|

Травень 06, 2020

|

Рубрика:

Ілон Маск приєднався до опонентів карантину
Ілон Маск

Ілон Маск, генеральний директор SpaceX і Tesla, висловився проти карантинних заходів, через які підприємства на всій території США були зачиненими більше місяця. «Америка повинна знову відкрити свою економіку», — написав він у Twitter.
Серію твітів підприємець написав після того, як влада Сан-Франциско не дозволила йому відкрити єдиний у США завод зі складання автомобілів Tesla, позаяк органи охорони здоров’я штату посилили карантинні обмеження. Він також розмістив у соціальній мережі два повідомлення засобів масової інформації про те, що карантин завдає шкоди економіці США. Пізніше він пояснив, що все ж необхідно дотримуватися соціальної дистанції. «Поверніть людям свободу!» — такий коментар гендиректор Tesla Inc. додав до поширеної ним статті The Wall Street Journal, в якій ідеться, що карантин рятувати життя не допомагає.
Також він висловив захоплення штатом Техас, влада якого вирішила з 8 травня відчинити ресторани й інші підприємства. В окремому твіті п. Маск також погодився з іншим користувачем, котрий сказав, що США повинні негайно скасувати обмеження, хоча й залишити заходи зі соціального дистанціювання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply