Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Ілон Маск — другий багатій у світі

Автор:

|

Листопад 25, 2020

|

Рубрика:

Ілон Маск — другий багатій у світі
Ілон Маск

Ілон Маск, засновник компаній Tesla Inc. і SpaceX, зайняв друге місце в рейтинґу найзаможніших людей планети, випередивши Білла Ґейтса, засновника корпорації Microsoft. Про це повідомляє Bloomberg. Статки 49-річного підприємця, котрий на початку 2020 року був на 35 місці, оцінили в 127,9 млрд USD. Лише за цей рік він збільшив свій капітал на 100,3 млрд USD, що є найбільшим показником серед 500 найбагатших людей світу.
Таке різке зростання його статків пов’язане зі збільшенням вартості акцій автомобільної компанії Tesla Inc.
Варто зауважити, що це вже вдруге за вісім років Білл Ґейтс опустився нижче другого місця. Укладачі індексу Bloomberg вказують, що якби засновник Microsoft не займався доброчинністю настільки активно, його статки були б більшими.
Перша п’ятірка найбагатших людей: Джефф Безос, глава корпорації Amazon (182 млрд USD); Ілон Маск, генеральний директор Tesla та SpaceX (127,9 млрд USD); Білл Ґейтс, засновник корпорації Microsoft (127,7 млрд USD); Бернар Арно, генеральний директор групи компаній Louis Vuitton Mot Hennessy (105 млрд USD); Марк Цукерберґ, керівник соціальної мережі Facebook (102 млрд USD).
Як повідомляв «Міст», Ілон Маск «знявся» у новому кліпі ТНМК.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply